Latvian QWERTY - Apostrofs

Klaviatūras izkārtojums

Tiem, kam nav ērti izmantot Microsoft Windows iebūvēto pāreju uz latviešu burtu caur labo Alt taustiņu, vai ir pieraduši pie apostrofa lietošanas, piedāvājam bezmaksas lejupielādēt izkārtojumu Latvian QWERTY - Apostrofs

Šis izkārtojums papildina esošo Alt taustiņa izmantošanu ar apostrofa izmantošanu. Līdz ar to var izmantot abus, gan labo Alt, gan apostrofu pirms latviešu burta. Pie tam tas nenojauc slīpās svītras "\" taustiņu.

Šo izkārtojumu var izmantot uz Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, gan uz 32-bitu (x86), gan uz 64-bitu (X64) sistēmām, kā arī uz IA64.

Šis izkārtojums tika izveidots ar Microsoft Keyboard Layout Creator 1.4.

UZMANĪBU! Windows 10 lietotājiem nekas nav jāinstalē - izvēlaties tastatūras izkārtojumu latviešu (standarta) tastatūra no esošā saraksta.

    Uzstādīšana:
  1. lejupielādējiet pakotni, pielikumā
  2. atarhivējiet to, piem., 7-Zip
  3. izpildiet setup.exe un sekojiet norādēm
  4. atveriet tastatūras iestatījumus Start | Vadības panelis | Pulkstenis, valoda un reģions | Mainīt tastatūras un citas ievades metodes, tad Mainīt tastatūras...
  5. norādiet Latvian (QWERTY) - Apostrofs kā noklusējuma ievades valoda
Pielikums Izmērs
Latvian QWERTY - Apostrofs 249.63 KB
Pievienot izkārtojumu - Windows 10 492.48 KB

vai klaviatūras izkārtojumu sarakstā parādās Latvian (QWERTY) - Apostrofs ?

vai šis izkārtojums ir aktīvs, kad mēģinat ievadīt kādu LV burtu

Es sākumā klikšķināju ar peli uz valodas un izvēlējos (Latvian), nestrādāja, bet nospiežot ALT+SHIFT mīskstinājuma zīmes strādā gan ar apostrofa pogu gan ar labo ALT.

Kāda Latvian QWERTY - Apostrofs lietotāja sūdzējās, ka nestrādā burts 'š', visi pārējie strādā. Pieslēdzoties pie viņas datora un mēģinot ievadīt burtu 'š' aktivizējas "HP Support Information". Lai tiktu no tā vaļā nepieciešams atvērt programmas atrašanās vietu, atvērt šīs saīsnes rekvizītus un noņemt īsinājumtaustiņa Ctrl + Alt + S kombināciju.

ta pati problema ar garumzimem kur vinas ir? nau! visu izdariju ka seit aprakstits bet rezultats=0

Nezinu kā citiem,bet man ar apostrofu vienmēr problēmas. Nevaru uzinstalēt,beigās (pēc n-tajām reizēm)kautkā izdodas! Varbūt tomēr problēma nekorektā programmatūrā?

Sapratu problēmu. Atarhivēju visus vajadzīgos failus uz citu mapi no arhīva un aizgāja. Sapratu ,ka programmai nav vainas ,pašam jāpiedomā ko darīt. Paldies par padomu!

Nedarbojas "a" burts ar garumzīmi. Visi parēji burti ir kaartībaa, vienīgi problēmas ir ar šo. Ar ko tas varētu būt saistīts?

Man diemzel nestrada. Visu izdariju ka noradits.
Lietojot apostrofu, man raksta simbolu å, nevis ā (šo es dabonu ar alt gr)
ē ir ė, ū ir °u, ī ir °i, ā ir å, ģ ir ġ, ķ ir °k, utt.
Mans dators ir pirkts Somija, varbut tur kaut kads specifisks zviedru valodas uzstadijums figure? Es gan zviedru val. nonemu.